Корисні посилання

https://eo.gov.ua/ - освітній омбудсмен України: (095) 143 87 26 

https://www.unicef.org/ukraine/stories/hot-lines - «Гаряча лінія» психологічної допомоги та протидії насильству 

http://supportme.org.ua/main - анонімна психологічна консультація 

https://nachasi.com/ - платформа «Мені здається», онлайн-щоденник для жертв домашнього насильства

https://t.me/s/psy_support - Телеграм-канал про корисні поради для збереження та покращення ментального здоров'я

https://t.me/poruch_me - Телеграм-канал психологічної підтримки «ПОРУЧ» для підлітків та молоді

https://dovidka.info - довідник психологічної підтримки в умовах війни допоможе знайти відповіді на питання: як боротися з перевтомою, панікою, тривогою, апатією; як зберегти близькі стосунки та позбутися почуття провини

https://rozirvykolo.org/mental-support/ - онлайн-платформа «Аврора»: консультування постраждалих від насильства, зокрема сексуального, доступу до якісної дистанційної допомоги у будь-якому куточку України та за кордоном, достатньо лише заповнити заявку на сайті «Розірви коло» у розділі «Психотерапевтична допомога»

https://razom.live/ - група психологічної підтримки «Разом»

https://www.instagram.c - Instagram-платформа  «Бийся як дівчина» 

http://jurfem.com.ua/en/home-page-2/ - організація ЮрФем (доступна та якісна правова допомога в Україні)

https://teenergizer.org/consultations/ - організація Teenergizer – консультації за принципом «рівний-рівному» або з психологом безкоштовно і конфіденційно 

https://www.youtube.com/c/NecessaryEducation - NEED / science & education. Автори каналу пояснюють звичні або нові явища крізь призму науки. NEED science & education транслює інформацію по основних 3 напрямках: соціоформуючий (політологія, економіка, філософія та культурологія); розуміння світу (математика, фізика, біологія, хімія та історія); розуміння себе (біологія людини, медицина, психологія).

https://www.youtube.com/@EnjoyTheScience/videos - Enjoy The Science. Незвичайний канал, в якому поєднані різнопланові відео. Там зустрінете ролики з тем: психологія, біологія, філологія, література, культура. Буде цікавим для старших дітей та дорослих. 

https://www.youtube.com/channel/UCpFKlj193lNquqj4vyY2qyA/ - toBeUkrainian – Переклади українською. На каналі викладаються іноземні відео з перекладом та озвучкою українською мовою, щоб тренувати англійську та рідну мову. Математика, фізика, хімія, біологія та інші шкільні предмети, які здавалися нуднини, стають улюбленими.

https://osvita.diia.gov.ua/ - Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності.

https://nus.org.ua/about/ - Освітня платформа, яка буде цікавою як для педагогів, так і для учнів та їх батьків.

https://talan.bank.gov.ua/fingramotnist - Освітня платформа, що спрямована на розвиток фінансової грамотності населення.

https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/#section-35 - #ШахрайГудбай – це інформаційна кампанія, мета якої – навчити українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Коментарі

Популярні публікації